Tottenham – Liverpool 11.01.2020 18:30

Ve dvaadvacátém kole Premier League se spolu v sobotu na Tottenham Hotspur Stadium od 18:30 utkají Tottenham a Liverpool. Domácí tým Tottenhamu je aktuálně se třiceti body na šesté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o pět příček výš v čele ligy, když získali osmapadesát bodů. V minulém kole hostující liverpoolští hráči získali maximum bodů se Sheffieldem, hosté jsou rozjetí, jde již o jedenáctou výhru v řadě za sebou. Naopak domácí Tottenham prohrál se Southamptonem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Tottenham Harry Kane s jedenácti góly a za Liverpool Sadio Mané, který se trefil také jedenáctkrát. Spurs v této sezóně vyhráli šest z deseti domácích zápasů. Hosté z Liverpoolu venku uhráli osm výher z devíti zápasů. Liverpool je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 2,2 branek na venkovní zápas, Tottenham má na domácím hřišti nižší brankový průměr 2,1 branky na zápas. Domácí Tottenham v tomto ročníku odehrál jen čtyři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Liverpoolu neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,7 branky na zápas. Hostující Liverpool drží sérii jedenácti výher v řadě. Oběma týmům se v koncovce daří, dá předpokládat, že oba vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz