West Bromwich – Sheffield – 28.11.2020 21:00

V desátém kole Premier League se spolu v sobotu na Hawthorns od 21:00 utkají West Bromwich a Sheffield. Domácí tým West Bromwiche je aktuálně se třemi body na devatenácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o jednu příčku níž na posledním místě, když získali jeden bod. West Bromwich se v posledním ligovém kole proti Manchesteru United nedařilo, když ztratil tři body, domácí prožívají těžkou sérii, je to v pořadí už třetí prohra za sebou. Hostující Sheffield také ztratil všechny body s West Hamem, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o čtvrtou prohru v řadě. Nejvíc branek v dresu West Bromwiche vsítil Callum Robinson, v barvách Sheffieldu dal nejvíc branek David McGoldrick. Hostující Sheffield na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrál žádný zápas, domácí West Bromwich na svém stadionu v této sezóně nevyhrál žádný zápas. West Bromwich není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 0,8 góly na zápas. Také Sheffield na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,8 branky na utkání. West Bromwich z devíti zápasů v této sezóně v šesti nevstřelil žádný gól, Sheffield neskóroval v pěti zápasech. Defenziva hostujícího Sheffieldu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2 góly na zápas. Domácí prožívají v posledních třech zápasech sérii porážek. Také hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně čtyřech proher. West Bromwich se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté ze Sheffieldu zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz